Neo Pizza Neapoletana – dolce far niente

Projekt pizzerii w Rybniku

Aranżacja wnętrz pizzerii w Rybniku powstała z miłości do włoskiego designu i pysznego jedzenia. Neo Pizza Neapoletana to miejsce, w którym można się zatrzymać, cieszyć chwilą i celebrować zmysłowe doznania podczas posiłku, a także posmakować włoskiej słodyczy nicnierobienia. Projekt łączący inspiracje stylem włoskim, boho i modern przygotowała Anna Waluś z pracowni Anava Studio. Dzięki fotografiom Anny Laskowskiej z Dekorialove możemy zanurzyć się na chwilę w słonecznym klimacie, który opanował 185-metrowe wnętrza rybnickiej kamienicy.

Neo Pizza Neapoletana – nowe miejsce spotkań na mapie Rybnika

W jednej z kamienic przy ul. Gliwickiej w Rybniku, nieopodal rynku, powstała nowa pizzeria. Neo Pizza Neapoletana, bo o niej mowa, to miejsce stworzone, aby karmić i oddziaływać na zmysły. Swój charakter zawdzięcza ona nie tylko smakowitym włoskim specjałom, wykonywanym z najwyższej jakości składników według tradycyjnych receptur, ale również klimatycznej aranżacji wnętrz. Głównym założeniem było stworzenie przestrzeni, która pozwoli poczuć odrobinę włoskiego słońca, zatrzymać się, złapać oddech i cieszyć chwilą.

Czytaj więcej…

Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie preferencje. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na ich użycie.